Máte účet u této známé banky? Od 1. března máte nárok na odměnu 10 000 Kč. Musíte ale jednat rychle, nabídka brzy končí

Banky nejen v České republice se řídí jednoduchým pravidlem – čím víc klientů, tím více mají také peněz.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Konkurence je opravdu veliká a není proto divu, že se banky v Česku navzájem předhánějí, která k sobě přiláká více klientů. Ve velkém to už nějakou dobu zkouší pomocí různých bonusů, benefitů a finančních odměn. Psali jsme na Událostech247 o tom, že zatímco některé jsou garantovány pro všechny, kteří splní dané podmínky, u jiných o výherci rozhoduje losování.

Banky se v nabídkách výhod a benefitů předhánějí

Události247 psaly také o akci České spořitelny. Ta nabízela 500 korun všem svým klientům, kteří začnou využívat online bankovnictví George. Banka Creditas nabízí do konce března šanci vyhrát hlavní cenu 100 tisíc korun nebo další hodnotné ceny. Podmínkou je to, že účastníci však musí uskutečnit minimálně 5 plateb kartou Creditas měsíčně, a to ve výši alespoň 500 korun. Snaží se však i další bankovní ústavy.

iZdroj fotografie: Daniel Procházka pro Události247
Banky v ČR dlouhodobě nabízí různé výhodné nabídky za například zřízení účtu

UniCredit Bank nabízí, že když si u ní lidé online založí účet a budou aspoň třikrát měsíčně platit kartou, dostanou až 12 vstupenek do multikin CineStar. Na nové klienty teď zacílila opět také Raiffeisenbank. Tentokrát jim nabízí odměnu, která může vyšplhat až na 10 tisíc korun, a to je docela motivační částka. Podmínkou je, aby si k ní lidé převedli své závazky od jiných poskytovatelů. Upozornil na to web Měšec.

Kdo má na peníze nárok?

Až do 30. dubna 2024 tak mohou klienti Raiffeisenbank v rámci produktu RePůjčka získat odměnu, pokud sem převedou úvěry z jiných finančních institucí. Konkrétní částka této odměny se odvíjí od výše převáděného úvěru. V případě, že je součet všech převedených závazků nižší než 50 tisíc korun, tvoří odměna 4 procenta její hodnoty. Pokud jsou externí závazky nad tuto hranici, dostane žadatel 2000 za každých 50 tisíc korun, píše dále web. „Tak to je další soutěž, která jde mimo mě, já žádné dluhy nemám,“ směje se paní Mirka.

Peníze zadarmo: Dá vám je banka, u které máte zřízený účet. Až 100 000 Kč mohou získat všichni tito Češi

Na maximální výši odměny 10 tisíc korun má klient nárok při převedení závazků v celkové výši 250 tisíc korun. Podmínkou získání odměny je řádné a včasné uhrazení první splátky RePůjčky, splacení převáděných závazků do termínu pro výplatu odměny a vedení běžného účtu u Raiffeisenbank, vysvětluje banka na svém webu. Do RePůjčky je možné převádět běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na auto. RePůjčku je možné využít pro refinancování úvěru do výše 1,2 milionu korun.

Využijete podobné nabídky? Dejte nám to vědět v komentářích pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články