Peníze zadarmo: Dá vám je banka, u které máte zřízený účet. Až 100 000 Kč mohou získat všichni tito Češi

Stačí udělat jednu věc a banka se vám odmění finančním bonusem. Zjistili jsme pro vás, co je potřeba udělat.

i Zdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
                   

Konkurence je opravdu veliká. Není tedy divu, že se banky v Česku navzájem předhánějí, která k sobě přiláká více klientů. Ve velkém to už nějakou dobu zkouší pomocí různých bonusů, benefitů a finančních odměn. Psali jsme na Událostech247 o tom, že zatímco některé jsou garantovány pro všechny, kteří splní dané podmínky, u jiných o výherci rozhoduje losování.

Lístky do kina či výhra 100 tisíc korun

Informovali jsme dále na Událostech247 třeba o tom, že Raiffeisenbank vyhlásila soutěž zaměřenou na propagaci bezkontaktních plateb. Zapojit se mohli jak noví, tak stávající klienti, kteří se zaregistrovali do soutěže přes mobilní aplikaci. Podmínkou bylo, aby během února provedli alespoň jednu bezkontaktní platbu. V březnu pak banka vybere 100 výherců, kteří získají 1000 korun. Některé z bank pak výměnou za finanční odměnu chtějí své klienty motivovat k využívání svých aplikací. Psal o tom web Peníze.

Každý, kdo má účet u největší české banky bude platit. A ne málo. Nové astronomické poplatky už od 26. ledna 2024

Události247 psaly o akci České spořitelny, která nabízela 500 korun všem svým klientům, kteří začnou využívat online bankovnictví George. Banka Creditas nabízí do konce března šanci vyhrát hlavní cenu 100 tisíc korun nebo další hodnotné ceny. Podmínkou je to, že účastníci však musí splnit podmínku minimálně 5 plateb kartou Creditas měsíčně, a to ve výši alespoň 500 korun. UniCredit Bank se snaží přilákat nové klienty tím, že když si u ní online založí účet a budou aspoň třikrát měsíčně platit kartou, dostanou až 12 vstupenek do multikin CineStar.

Akce mají prakticky všechny banky

Akci na podporu své nové mobilní aplikace KB+ spustila Komerční banka. Podmínkou je sjednání nového účtu právě prostřednictvím této aplikace, upozornil web Peníze. Odměna cílí pouze na nové klienty, kteří za poslední rok, tedy od 1. března 2023, neměli v Komerční bance žádné bankovní produkty. Odměnu 2000 korun dostane nový klient starší 18 let, který si do konce května sjedná některý z účtů a aspoň dvakrát během dvou měsíců zaplatí kartou. Na výši platby nezáleží.

iZdroj fotografie: Jiří Klimenský pro Události247
Možnost získat peníze nabízí spousta bank v Česku

Na jednorázovou odměnu 500 korun láká nové klienty nad 65 let věku ČSOB. Stačí, aby si na účet nově nechali posílat důchod. Akce je nejen pro nové klienty s účtem založeným během března, ale také pro dosavadní klienty s dříve založeným účtem, pokud na něj zatím nechodil důchod. Odměnu dostane každý, komu nejpozději do konce června na účet aspoň jednou nově přijde důchod. „Myslím, že v dnešní době se hodí každá koruna, takže se mi to líbí. Pokud to někdo využije, tak proč ne,“ řekla k tomu paní Milena.

Využili jste některé z výše zmíněných soutěží a nabídek? Dejte nám vědět v komentářích

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články