Nakupujete v Bille? Máte nárok koupit si vše zadarmo. Využijte toho rychle, než se o tom dozví ostatní

Zákazníci prodejen Billa mohou na svých nákupech ušetřit tisíce korun. Víme, jak na to.

i Zdroj fotografie: Cristipe1970/ Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Obchodní řetězce nabízí nejrůznější výhody, pomocí nichž se snaží přilákat do svých prodejen co nejvíce zákazníků. Jinak tomu není ani v Bille. Již dříve Události247 psaly o věrnostním Billa klubu, díky kterému mají lidé nárok na celou řadu výhod. Nyní řetězec pokročil ještě výš a vybraným lidem nabízí dokonce nákupy zcela zadarmo. Využijte toho rychle, akce je totiž časově omezená.

Kteří lidé mají v Bille nárok na nákup zdarma?

V současné době, kdy mnozí Češi šetří každou korunu, představují různé slevové akce obchodních řetězců vítanou možnost, jak ušetřit nemalé peníze. A co víc, někde dokonce můžete vyhrát nákup zcela zdarma. Aktuálně toho lze dosáhnout v Bille, kde pro své zákazníky připravili nevídanou akci.

Nakupujete v Bille? Provalilo se, jak se dají na nákupu ušetřit obrovské peníze. Udělejte to rychle

Zájemci se mohou zúčastnit kampaně, ve které každý den 20 tisíc šťastlivců vyhraje nákup zcela zdarma, píše web Kupi. Týká se to přitom jak nákupů provedených online, tak těch, kteří lidé provedou v kamenných prodejnách řetězce. A co víc, tuto výhru lze získat opakovaně. Využijte toho ale rychle. Akce totiž platí jen do 2. dubna.

Jaké jsou podmínky?

Tak jako každá soutěž, i tato má určité podmínky, jež je nutné splnit. Jedou z nich je nutné členství v Billa klubu. A určitá omezení se bohužel týkají i výhry. Lidé sice mohou získat nákup zdarma. Maximální hodnota tohoto nákupu však může být jen 5 tisíc korun. Zda jste vyhráli či nikoli pak zjistíte až při placení svého nákupu. „Na kamenné prodejně vám získání nákupu zdarma oznámí obsluha na pokladně. Při získání nákupu zdarma na e-shopu budete kontaktováni zákaznickou linkou telefonicky i e-mailem,“ uvádí Billa na svém webu.

iZdroj fotografie: J. Bajer / Creative Commons / CC-BY-SA
Zákazníci Billy mohou vyhrát nákup zdarma

Podobnou akci v minulosti nabízely i další supermarkety. Od 6. do 19. března mohli bezplatný nákup vyhrát zákazníci prodejen Globus, jak řetězec uvádí na svém webu. A v první polovině března podobnou akci nabízel také Lidl, o čemž informovaly Události247.

Nakupujete rádi v Bille? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Martin Dvořák
Autor článku

Martin Dvořák

Zkušený sloupkař, který od roku 2015 působil v zájmových časopisech. V zpravodajství Událostí247 se nyní snažím čtenářům přiblížit domácí témata, která se jich přímo dotýkají.

Zobrazit další články