Nakupujete v Bille? Provalilo se, jak se dají na nákupu ušetřit obrovské peníze. Udělejte to rychle

Velké obchodní řetězce se předhánějí v tom, aby nalákali nové zákazníky a zvyšovaly tak své tržby.

i Zdroj fotografie: Daniel Procházka pro Události247
                   

Nakoupit za výhodnou cenu je jistě snem každého zákazníka. Někdy k tomu stačí mít věrnostní kartičku daného obchodního řetězce. Psali jsme třeba o tom, že obchodní řetězec Penny poskytl prvním lednovém týdnu zákazníkům slevu 10 procent na kompletní sortiment včetně drogerie. Byla k tomu ale potřeba zákaznická kartička.

Věrnostní program jako cesta ke slevě

Věrnostní programy využívá většina českých domácností, jak jsme na Událostech247 psali už dříve. Díky moderním technologiím navíc stačí, když si věrnostní kartičky stáhneme do mobilu. Nejoblíbenějším věrnostním programem v Česku je Tesco Clubcard, který v průzkumu uvedlo 55 procent dotázaných. Jak píše web Kupi, zákazníci hodně využívají také programy obchodních řetězců Kaufland, Billa, Penny, Lidl nebo Albert.

Sleva 50 % v obchodech skoro na všechno: Jenom někteří Češi využívají tento trik. Kdo to nedělá, měl by to ihned napravit

Billa teď také představila věrnostní Billa klub, který nabízí množství nových výhod a možností, jak sbírat a uplatňovat věrnostní body. Členové klubu budou mít nově možnost dosáhnout na více atraktivních slev a akčních nabídek. To vše díky vylepšené mobilní aplikaci Billa. Promění se také celková vizuální podoba klubu. Informuje o tom web Kupi. Na zákazníky tak čeká větší výběr slev a odměn za nákupy, levnější ceny produktů a nabídky od partnerských společností.

Výhody nebudou pro každého

Nasbírat body je nově možné také online. Stále platí, že za každých 50 korun nákupu uskutečněného v prodejně nebo na e-shopu, dostane zákazník jeden bod. K tomu Billa přidá řadu dalších možností, jak na věrnostní body dosáhnout. Například v měsíci, kdy má zákazník narozeniny, nebo při sezónních věrnostních akcích, jako je Valentýn nebo Mezinárodní den žen, popisuje Kupi. Bez aplikace to však nepůjde.

iZdroj fotografie: IgorCalzone1 / Creative Commons / CC-BY-SA
Billa láká pomocí věrnostního programu na slevové akce a výhodné nabídky

Registraci do klubu můžete provést několika způsoby. Tím nejjednodušším je stáhnout si aplikaci do mobilního zařízení, registrovat se online a dále už jen čerpat výhody. Možnost registrace přes tištěný formulář samozřejmě zůstává. Na webu Billy pak zájemci o registraci, ale i noví členové, najdou veškeré podmínky a informace týkající se klubu. „Já mám všechny tyto kartičky v mobilu, ale moje maminka má jen plastovou kartičku, tak bude mít smůlu,“ řekla k novince paní Anežka.

Využíváte věrnostní programy? Pokud ano, jaké? Podělte se o to s námi v komentářích dole pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články