Nakupujete v Lidlu? Možná máte nárok na odměnu 112 192 korun. Čas zjistit to máte do 23. prosince

Obchodní řetězce pravidelně před koncem roku přichází s vánočními soutěžemi. Například Lidl letos nabízí skutečně hodnotné ceny.

i Zdroj fotografie: ŠJů / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Předvánoční doba je každoročně obdobím nakupování nejrůznějších dárků, ale také potravin a zásob na svátky. Přilákat do svých prodejen ještě více lidí se mnohé supermarkety snaží pomocí různých soutěží. Obzvlášť hodnotné ceny nabízí letos například Lidl. Pokud zde nakupujete, určitě nabídku využijte. Šanci získat tuto lákavou odměnu má každý.

Lidl ví, jak zaujmout

Před pár měsíci například řetězec přišel s neobvyklou slevovou akcí určenou výhradně pro seniory, o čemž psaly Události247. Nyní zákazníky láká na výhry ve vánoční soutěži. Konkrétně v ní lidé mohou soutěžit až do 10. prosince. Základní podmínkou pro zahrnutí do slosování je, že nakoupí alespoň za 50 korun a zájem o soutěž potvrdí ve své mobilní aplikaci Lidl Plus, vyplývá z webu Lidlu. Vyhrát pak mohou nejen finanční odměnu v podobě kupónu ale také ceny jako hodinky či televize.

iZdroj fotografie: Jiří Klimenský pro Události247
Nakupování v Lidlu se může soutěžícím vyplatit

A ještě větší odměnu pak mohou získat ti, kteří nakupují v polských prodejnách Lidlu. Zde dokonce supermarket nabízí ceny jako je telefon iPhone 14 nebo herní konzole PlayStation 5. Ve finálovém slosování pak budou vybráni 3 šťastlivci, kteří obdrží finanční odměnu ve výši 20 tisíc polských korun, což je v přepočtu na českou měnu asi 112 192 korun, píše web Domekiogrodek. Nárok na to ucházet se o tuto odměnu má pak každý, kdo až do 23. prosince nakoupí v kterékoli prodejně Lidl alespoň za 99 polských korun.

Lákavou odměnu nabízí i další řetězce

Například Kaufland nabízí celou řadu výher v rámci svého adventního kalendáře. Až do 24. prosince mohou zájemci každý den soutěžit o jednu z cen jako je třeba reproduktor, data projektor nebo tablet. „Registrace do soutěže se vždy vztahuje ke konkrétnímu dni a výhře. Účast ve všech soutěžních kolech tedy vyžaduje 1x registraci denně,“ dodává k pravidlům na webu řetězec Kaufland.

iZdroj fotografie: Manvydasz / Creative Commons / CC-BY-SA
Kaufland soutěž pojal jako adventní kalendář

A až do 15. prosince mohou soutěžit také zákazníci internetového obchodu Rohlík. Zde lidé mohou vyhrát celkem 101 cen. Kromě hodnotných darů jako je elektrokolo, auto nebo televize se soutěží i o finanční odměnu v podobě kreditů pro nákup v online obchodě, uvádí web Rohlík.

Přihlásili jste se do některé z vánočních soutěží? Napište nám do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Martin Dvořák
Autor článku

Martin Dvořák

Zkušený sloupkař, který od roku 2015 působil v zájmových časopisech. V zpravodajství Událostí247 se nyní snažím čtenářům přiblížit domácí témata, která se jich přímo dotýkají.

Zobrazit další články