Nový obchodní řetězec v ČR nabízí brutálně levné věci: Vy jste o tom neslyšeli? Honem běžte nakoupit, než se o tom dozví ostatní

O nových obchodních značkách, které expandují také do České republiky, na Událostech247 informujeme pravidelně.

i Zdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
                   

Psali jsme třeba o tom, že za poslední rok přišlo do Česka několik světových firem. Své pobočky tady otevřel například polský řetězec HalfPrice, který nabízí zboží známých značek za poloviční ceny. Do Prahy také zamířil americký fastfoodový řetězec Popeyes, kde si mohou zákazníci pochutnat na tolik oblíbeném smaženém kuřecím mase.

Hebe má za sebou silné zázemí

Věděli jste od nás také o polském drogistickém řetězci Hebe, který nabízí širokou škálu produktů za velmi výhodné ceny. Jak vyplývá z webu řetězce, ušetřit se dá na celé řadě produktů. Nově Hebe například chystá akci na Mezinárodní den žen. Oblíbené parfémy známých značek totiž při této příležitosti nabídne až za poloviční ceny. Velké akční slevy jsou však také na tělovou a vlasovou kosmetiku.

Nový obchodní řetězec v ČR: Takové ceny svět neviděl, brutální slevy na všechno. Pospěšte si, než vás ostatní předběhnou

Po spuštění online obchodu nyní řetězec Hebe odstartoval expanzi do velkých obchodních center v Praze. Firma má za sebou silnou portugalskou retailovou skupinu Jerónimo Martins, stejně jako polský gigant na trhu s potravinami Biedronka, píše web Newstream. První kamenné obchody Hebe se otevřely na přelomu roku v pražském nákupním Centru Černý Most a Galerii Harfa. Je tak velkým konkurentem řetězců dm, Rossman nebo Teta.

Nákupy přes internet se vyplatí

Už v roce 2022 Hebe spustilo v Česku a na Slovensku internetový obchod. Podle sdělení společnosti nabízí online přes 18 tisíc výrobků. Sází přitom zejména na lákavé ceny. Podle předběžných výsledků za rok 2023 tržby tohoto řetězce dosáhly 469 milionů eur, což je v přepočtu téměř 12 miliard korun, a meziročně vzrostly o 31 procent. On-line prodeje stouply o 47,5 procenta.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Hebe patří pod stejného majitele jako polská Biedronka

Loni přibylo 34 nových obchodů, čtyři v Polsku řetězec naopak zavřel. Mimochodem, Biedronka má v Polsku už na tři a půl tisíce prodejen a na letošek chystá expanzi na Slovensko. Pokud se chytáte v Hebe nakoupit přes internet, všimněte si třeba make-upu Nivea, který běžně stojí přes 400 korun. Zde ho dostanete za tři stovky. „Tuto značku znám a kupuji si tam většinou vlasovou kosmetiku, která je za dobré ceny,“ popsala Událostem247 paní Jana.

Nakoupili jste už někdy v zmíněném řetězci? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Martin Dvořák
Autor článku

Martin Dvořák

Zkušený sloupkař, který od roku 2015 působil v zájmových časopisech. V zpravodajství Událostí247 se nyní snažím čtenářům přiblížit domácí témata, která se jich přímo dotýkají.

Zobrazit další články