Nový řetězec: Přesně tohle tu chybělo, lidé jsou u vytržení. Vy jste o tom ještě neslyšeli?

Na celosvětovém poli různých řetězců se objevila další novinka. Už jste o ní slyšeli?

i Zdroj fotografie: Ondrej.konicek / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

V poslední době do Česka proniklo hned několik mezinárodních řetězců zaměřených na rychlé občerstvení. Události247 informovaly o tom, že loni v tuzemsku svou vůbec první pobočku otevřel například americký fastfoodový řetězec Popeyes či Five Guys. Kromě toho se však trh s těmito provozovnami rozrůstá i celosvětově. Již brzy se totiž milovníci rychlého občerstvení mohou těšit na další novinku. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, pak čtěte dál.

Řetězec McDonald’s tak, jak ho neznáme

Americký fakt food McDonald’s není pro Čechy žádná novinka. Jak připomíná web iDnes, první pobočka tohoto řetězce se v Česku otevřela před více než 30 lety. I přesto ale tato stálice evidentně stále má čím překvapit. Aktuálně totiž řetězec oznámil plány na otevření nové sítě restaurací pod názvem CosMc’s v USA, píše web iDnes.

Nový řetězec v Česku: Lidé jsou u vytržení, přesně tohle tu chybělo

Pokud byste sem ale zamířili pro oblíbený hamburger č hranolky, pak budete mít smůlu. Nový řetězec se bude zaměřovat na sladké pokrmy a nápoje, což mnohým milovníkům těchto pochoutek v klasických pobočkách McDonald’s jistě chybělo. Jak píše web CzechCrunch, tímto krokem chce gigant McDonald’s konkurovat zavedeným značkám v této oblasti jako je třeba Starbucks. Není se tak čemu divit, že konkurence je z tohoto nápadu bezesporu u vytržení.

Na co se mohou návštěvníci těšit?

Podle serveru CzechCrunch aktuálně menu čítá více než 40 různých nápojů. Vedle klasických káv a čajů zde zájemci najdou také různé druhy frappe či limonád. Kromě toho se pak mohou těšit i na několik druhů pokrmů, například preclíky, koblihy, sušenky nebo sendviče. A chybět nebudou ani „známé vaječné McMuffiny a zmrzlina McFlurry z McDonald’s“ dodává web CzechCrunch.

iZdroj fotografie: Nkon21/ Creative Commons / CC-BY-SA
První pobočka CosMc’s se otevřela v americkém Chicagu na konci loňského roku.

Pokud už se vám však sbíhají sliny a těšíte se, až do nové pobočky zamíříte, musíme vás zklamat. Řetězec zatím chystá otevřít tyto nové restaurace pouze v USA. Již v prosinci se vůbec první z nich otevřela v Chicagu. Do konce letošního roku je pak v plánu otevřít 10 dalších poboček, dodává web iDnes.

Co na novinku říkáte? Napište nám o tom do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články