Slevy 90 %: Nový obchod v ČR má brutálně nízké ceny. Češi ho berou útokem

Nákupy přes mobilní aplikace se v Česku staly velkým hitem. Nedávno do této skupiny přibyl další obchod, který si Češi velmi oblíbili.

i Zdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
                   

Na slevy Češi slyší a rádi je využívají ve velkém. V poslední době tady své pobočky otevřelo několik obchodních řetězců, ve kterých lidé nakupují ve velkém. Jak jsme na Událostech247 informovali, několik obchodů otevřel například polský řetězec HalfPrice. Ten nabízí zboží známých značek za poloviční ceny, což je velkým lákadlem. 

V Česku se s podobnými obchody roztrhl pytel

Informovali jsme také o tom, že mezi nově příchozí se zařadil i polský drogistický řetězec Hebe. Nabízí různé dlouhodobější akce. Třeba 30procentní slevy na korejskou a japonskou kosmetiku nebo slevy na známé značky jako je L’Oréal Paris či Garnier. Ale pozor, kromě časového omezení jsou nabídky limitované také vyprodáním zásob. Nakupování je možné také v internetovém obchodě.

Nový obchodní řetězec v ČR: Takové ceny svět neviděl, brutální slevy na všechno. Pospěšte si, než vás ostatní předběhnou

Dalším velkým slevovým hitem jsou obchody Action, které každý týden zavádí do prodeje 150 nových produktů, jak Události247 informovaly už dříve. Více než 1 500 položek je navíc za pakatel. Stojí totiž méně než 25 korun a průměrná cena produktu nepřesahuje 50 korun. nakoupíte tam drogerii, hračky pro děti, krmivo pro kočky, různé dobroty a v neposlední řadě také spoustu doplňků do domácnosti.

Temu nabízí většinu věcí za pakatel

V minulém roce do České republiky dorazila také mimořádně populární nákupní aplikace Temu. Jak píše web Chip, nabízí především extrémně levné nakupování, velké množství slev a relativně rychlé dodání. Temu je čínské internetové tržiště, které má ambici být dostupnější alternativou zavedenému AliExpressu nebo Sheinu, dodává web iDnes. Temu nabízí spousty opravdu levných produktů, od lahviček na parfémy třeba za 7 korun, elektrický mixér na šlehání kávy za 28 korun, počítačovou klávesnici za 375 korun, až po oblečení.

iZdroj fotografie: Martin Dvořák pro Události247
Internetový obchod Temu si Češi oblíbili

Znám tuto aplikaci a objednala jsem si tam šaty a nějaké věci do domácnosti. Přišlo mi to do deseti dnů a kvalita odpovídala ceně, jsem ale s nákupem spokojená,“ popsala Událostem247 paní Alena z Brna. Web iDnes také upozorňuje, že některé zboží na Temu může být v Česku považováno z hlediska zákona za problémové. Může se jednat o nevyhovující elektrická zařízení, předměty určené pro osobní obranu, nebo třeba falzifikáty známých značek či předměty s nezákonnou symbolikou.

Nakoupili jste nějaký věci u Temu? Napište nám to dolů do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Daniel Procházka
Autor článku

Daniel Procházka

Nadšenec do politiky a kultury. Momentálně i redaktor pro Události247, díky kterým můžu své zájmy rozvíjet.

Zobrazit další články