Známý obchod v ČR má slevy na potraviny 70 %. Vy jste tam ještě nebyli nakoupit? Rychle tam běžte, než se o tom dozví ostatní

O tom, že se v České republice roztrhl pytel s novými obchodními řetězci, které lákají zákazníky na velmi příznivé ceny, informujeme na Událostech247 pravidelně.

i Zdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
                   

Psali jsme například o tom, že na lednovou změnu sazby DPH zareagoval obchodní řetězec Lidl a od 2. ledna snížil ceny u všech výrobků, které se po změně DPH přesunuly z dosavadní 15procentní sazby do nové 12procentní. Jako první však na změnu DPH zareagoval obchodní řetězec Penny a zákazníci se lepších cen dočkali už 1. prosince 2023, jak jsme na Událostech247 upozornili už dříve. Například minerálka tak vyšla levněji až o 5 korun.

O dost nižší ceny

Každý má radost, když se mu podaří nakoupit ve slevě. Velkou konkurencí pro obchody s potravinami se stává síť prodejen Tamda Foods, který nabízí také možnost nakupovat potraviny online. Jsou zde o poznání nižší ceny, než nabízejí jiné obchodní řetězce. Jak píše web Kupi, výhodné jsou zde ceny nápojů, drogerie, nebo třeba bramborových chipsů. Oblíbený toaletní papír Zewa zde koupíte za 63 korun, což je o desítky korun méně než v běžných obchodech.

Brutálně levné potraviny hned ve 2 známých obchodních řetězcích: Nabídka platí od prosince 2023. Kdo dřív přijde, ten dřív bere

Těstoviny zde v akci vyjdou na 26 korun a například brambůrky Bohemia chips na necelých 28 korun. Například tabulka čokolády Studentská pečeť stojí v Albertu okolo stovky. V prodejnách Tamda Foods ji běžně seženete za pouhých 35 korun. Výrazně levnější tu bývají také nejrůznější značky lahvových piv. „Tento obchod znám, v Brně ho máme v takové vietnamské tržnici. Někdy tam s kamarádkou vyrazíme na víkendový nákup a většinou se to opravdu vyplatí,“ říká paní Erika.

Nákupy zde se opravdu vyplatí

Prodejny Tamda Foods najdou zákazníci kromě Brna také například v Praze nebo v Ústí nad Labem. Web TN už dříve upozornil na to, že na facebookové skupině Ústečáci sobě se objevilo srovnání cen v hypermarketu Globus a obchodním centru Tamda v Ústí nad Labem. Například těstoviny s příchutí kuřete na smetaně od Maggi stojí v Globusu 58,30 koruny, zatímco v Tamdě je pořídíte za 35,90 koruny. Tatra mléko do kávy stálo v Globusu 29 korun, v Tamdě je to o 11 korun méně. To vše s kartičkou, kterou si zde pořídíte.

iZdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
Na nákupech nejen potravin se dá ušetřit všemožnými způsoby

Nejnovější leták Tamda Foods přináší bohatou nabídku levné drogerie a nejrůznějších pochutin. Oblíbené oplatky Manner tam pořídíte za necelých 15 korun, žvýkačky orbit za 11 korun a bonbony Werthers Originál za 18 korun. Sprchové gely značky Nivea zde seženete za 47 korun, což je výrazně méně než v jiných obchodech. Nakupovat zde může úplně každý. Kartička zřizovaná na živnostenský list zákazníky opravňuje pouze k nákupům za ceny, které jsou ještě o něco výhodnější. Jediným negativem proto je, že tu nelze platit kartou.

Slyšeli jste už o zmíněném řetězci? Pokud ano, byli jste tam už nakoupit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články