Chodíte nakupovat do Penny? Teď tam mají 50% slevy skoro na všechno. Využijte toho rychle, než se o tom dozví ostatní

Kdo z nás nemá radost, když se mu podaří nakoupit s alespoň nějakou slevou. A co teprve, když byste mohli zaplatit jen polovinu peněz?

i Zdroj fotografie: Penny Market
                   

Většina prodejen v Česku nabízí svým zákazníkům slevy, které jsou však podmíněny různými věrnostními programy. Jejich obliba mezi zákazníky neustále roste. Jak jsme na Událostech247 psali už dříve, průměrný dospělý člověk využívá už více než 13 různých věrnostních programů. Mezi ty nejoblíbenější patří kartičky potravinářských řetězců, drogerií a lékáren.

O potraviny těsně před datem spotřeby je obrovský zájem

Češi se v poslední době naučili nakupovat i v obchodech, které prodávají pouze levné potraviny. Mohou být prošlé nebo mají před koncem data spotřeby. Víte od nás, že většinou pocházejí z Německa, kde je z prodeje už vyřadili. Příkladem je třeba síť prodejen Nejlevnější potraviny Flaška, která má provozovny především v Praze. Cukr krupice, který běžně stojí okolo 30 korun, zde nabízejí za pouhých 10 korun.

80% sleva na všechny potraviny: Češi si nové obchody oblíbili. Rychle tam běžte nakoupit, než vás ostatní předběhnou

S opravdu obrovskými slevami přichází také obchodní řetězec Penny. Jak upozornil web Svět hospodářství, rozšiřuje totiž možnost nákupů balíčků Nesnězeno za polovinu. Penny tak reaguje na mimořádný zájem o zvýhodněné potravinové balíčky a navyšuje také počet prodejen, které je nabízejí, na čtyřnásobek. Oproti dosavadním 51 tak budou zlevněné balíčky potravin s blížící se dobou spotřeby k dispozici ve dvou stovkách obchodů Penny.

Zákazníci koupí zboží o polovinu levněji

Projekt Neznězeno nabízí firmám, restauracím a obchodním řetězcům řešení, jak dát druhou šanci jídlu, kterému by brzy skončila doba spotřeby a vyhodilo by se. Tímto způsobem se zabrání plýtvání jídlem a lidé tak ušetří spoustu peněz. Po přihlášení do platformy si zákazník vybere nejbližší prodejnu Penny a objedná si předpřipravený balíček. U Penny za 79 korun získá balíček obsahující ovoce, zeleninu, pečivo nebo chlazené zboží, kterému ten den končí trvanlivost.

iZdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
Češi milují nakupovat ve slevách

Hodnota zboží je přitom minimálně 160 korun, takže zákazník získá slevu 50 procent. Zájem zákazníků Penny potvrzuje například skutečnost, že 95 procent připravených balíčků si skutečně vyzvednou. Seznam prodejen, které jsou do projektu zapojeny, najdete zde.Za mě je to skvělý nápad, jak ušetřit spoustu peněz. I předtím jsem si kupovala třeba ovoce a zeleninu, které bývaly v bedýnkách se slevou, většinou jde o pěkné kousky,“ řekla Událostem247 paní Iveta.

Využijete výše zmíněné cenové akce? Napište nám to do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články