Chytří Češi přišli na jednoduchý trik, jak si dát v restauraci oběd za 65 Kč. Vy to ještě neděláte?

Stravovat se dá i v dnešní době za pár korun. Důkazem jsou některé české jídelny a kantýny.

i Zdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
                   

O levných jídlech a hotových jídlech, které si můžete koupit, se vás snažíme na Událostech247 informovat pravidelně. Relativně nedávno jsme například psali o tom, kde si dát oblíbený kuřecí řízek za necelých 50 Kč. V polovině srpna jsme zase napsali článek o tom, kde si můžete dát oběd do 70 korun. Stále tak očividně existují místa, kde se můžete v klidu najíst pod 100 korun.

Zákazníci jsou spokojeni

O dalších možnostech, kde se dá najíst za přijatelné ceny psal před časem server CNN Prima News. Podle serveru například v zlínské ulici Bartošova můžete najít jídelnu, která na denní bázi připravuje zhruba tisíc porcí obědů. Za celé meníčko, tedy včetně polévky a salátu zaplatíte pouhých 99 korun. „Nemají konkurenci,“ řekl CNN Prima News tamní spokojený zákazník.

Polévka za 10 Kč, hlavní jídlo 55: Vy tyhle skvělé české restaurace ještě neznáte? Odejdete s plnou peněženkou i žaludkem

CNN Prima News dále píše, že o jídlo ze zmíněné jídelny měla v minulosti zájem třeba i rodina amerického prezidenta, konkrétně Marie Zelníčková, tchýně Donalda Trumpa. „Zákazníci odcházejí spokojení. Snažíme se udržet kvalitu a zachovat naši dobrou reputaci,“ sdělil dále pro CNN Prima News majitel jídelny Jan Plhák.

Levně najíst se dá i v dalších městech

Výhodné ceny za teplé pokrmy nabízí třeba i ve Vinařicích ve středních Čechách, napsal dále server. Tam je možné zakoupit si obědové menu dokonce za 65 korun. I tam nabízí každý den polévku a několik hlavních chodů. Polévka je dokonce za neuvěřitelných 10 Kč, hlavní chody jsou pak za 55, dodává CNN Prima News.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Zákazníci jsou se zmíněnými restauracemi spokojeni

Na podobné ceny mohou dle serveru narazit strávníci i v jídelnách ve Slaném a v Mostě. I tam se dá totiž najíst za přijatelné ceny, které jsou často do 100 korun. Na výběr je i v případě těchto jídelen hned z několika jídel. Zákazníci si často podobné lidové jídelny a kantýny nemohou vynachválit. Aby ne, objevení podobných jídelen by se totiž s dnešními cenami za pokrmy dalo nazvat trikem na to, jak ušetřit.

Navštěvujete podobné restaurační zařízení? Napište nám to dolů do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Jiří Klimenský
Autor článku

Jiří Klimenský

Dlouholetý nadšenec v oblasti ekonomie a společenských témat. V minulosti jsem působil v několika menších regionálních médiích. Teď se snažím čtenáře informovat o důležitých tématech na Událostech247.

Zobrazit další články