Nový obchodní řetězec v ČR: Vše bude prodávat jen ve slevách. Lidé jsou u vytržení, za chvíli se začnou tvořit fronty

Češi by v budoucnu mohli mít další možnost, kde si nakoupit levné vybavení domácnosti, potraviny či třeba kosmetiku.

i Zdroj fotografie: Aktron/ Creative Commons / CC-BY-SA
                   

V poslední době se to v Česku novými značkami a obchody jen hemží. Jak připomíná web Seznam Zprávy, loňský rok byl v tomto ohledu rekordní. Do Česka expandovalo rovnou 39 zahraničních značek, včetně sítě obchodů Hebe nebo fast foodu Popeys, o nichž psaly Události247. Nyní se Češi mohou těšit na další nový řetězec, který v tuzemsku již brzy otevře svou první pobočku.

Nový řetězec nabídne lákavé ceny

Na český a slovenský trh míří obchodní řetězec Dealz, který již úspěšně působí v Polsku. Na jeho chystající se příchod ukazuje nedávné zavádění českých a slovenských cenovek v polských obchodech. Jedná se o další řetězec ze skupiny Pepco Group, která již v Česku provozuje známé obchody Pepco, Kik nebo Action, doplňuje server Peníze. Ty si Čechy získali především pro své lákavé ceny. A stejnou strategii má v plánu zvolit i Dealz.

iZdroj fotografie: Karol Szejner/ Creative Commons / CC-BY-SA
Řetězec Dealz již úspěšně funguje v Polsku

Dealz je diskontní řetězec, z čehož vyplývá, že bude nabízet především zboží za zlevněné či velmi nízké ceny. Ačkoli přesný datum příchodu tohoto nového obchodu do Česka zatím není známý, jisté je, že obchody nabízející levné a dostupné zboží budou mít další silnou konkurenci. A co vše zde budou moci Češi pořídit? Jak uvádí web Kupi, sortiment obchodů Dealz je skutečně široký. Zahrnuje například potraviny, kosmetiku, domácí potřeby, hračky, ozdoby a dekorace, knihy a mnoho dalších.

Češi se letos mohou těšit i na další nové značky

Řetězec Dealz zdaleka není jediný, který se do Česka chystá. Velká očekávání se upínají například na otevření první české pobočky známého amerického fastfoodu Five Guys. Ten měl být původně dostupný spolu s otevřením zrekonstruovaného obchodního domu Máj. Jak nicméně píše web iDnes, restaurace červnové datum nestihne a první zákazníky tak nejspíš přivítá až na podzim.

Nový řetězec v Česku: Obchody budou už brzy všude. Lidé jsou u vytržení, přesně tohle tady chybělo

A na český trh se v blízké budoucnosti chystají vstoupit i další velcí hráči na poli rychlé gastronomie. Jak již dříve psaly Události247, jedná se třeba o řetězec Wendy´s známý svými hamburgery. A svou první pobočku chce v tuzemsku otevřít i fast food zaměřený na pizzu, a sice Five Pie.

Těšíte se na příchod nového diskontního řetězce? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články