V Česku bude brzy nový obchod: Brutální slevy skoro na všechno. Kdo toho nevyužije, ten přijde o tisíce Kč

O tom, že se na český trh míří stále nové obchody, informujeme na Událostech247 poměrně pravidelně.

i Zdroj fotografie: Triplec85 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Za poslední rok přišlo do Česka několik světových firem. Jak jsme na Událostech247 informovali, své pobočky otevřel například polský řetězec HalfPrice, který nabízí zboží známých značek za poloviční ceny. Do Prahy také zamířil americký fastfoodový řetězec Popeyes, který nabízí oblíbené smažené kuřecí maso. 

S levnými obchody se roztrhl pytel

Psali jsme také o polském drogistickém řetězeci Hebe, který nabízí širokou škálu produktů za velmi výhodné ceny. Jak vyplývá z webu řetězce, ušetřit se dá na celé řadě produktů. Zajímavá je třeba 30procentní sleva na korejskou a japonskou kosmetiku nebo slevy na známé značky jako je L’Oréal Paris a Garnier. Velkým slevovým hitem jsou také obchody Action, které každý týden zavádí do prodeje 150 nových produktů za výhodné ceny, jak Události247 informovaly už dříve.

Slevy 90 %: Nový obchod v ČR má brutálně nízké ceny. Češi ho berou útokem

Nedávno do Česka dorazila také populární nákupní aplikace Temu. Psali jsme o tom, že nabízí především extrémně levné nakupování, velké množství slev a relativně rychlé dodání. Temu je čínské internetové tržiště, které nabízí spousty opravdu levných produktů, od lahviček na parfémy třeba za 7 korun, elektrický mixér na šlehání kávy za 28 korun, počítačovou klávesnici za 375 korun, až po oblečení, které také pořídíte o dost levněji, než v jiných obchodech.

Kde si můžete objednat

Širokou škálu výhodných cen nabízí také nový internetový obchod Trendyol. Jak píše web Podnikatel, kromě České republiky se chystá expandovat také do Rumunska, Maďarska a Řecka s tím, že další státy mají postupně přibývat. Aktuálně firma aktivně působí v Turecku a Německu. Je to online tržiště s přibližně 250 tisíci prodejci a s více jak 80 miliony produktů. Nabízí oblečení, obuv nebo kabelky.

iZdroj fotografie: Aleš Peterka pro Události247
Češi milují nakupovat ve slevách a akčních nabídkách

Zákazníci, kteří nabídku nevyužijí a raději nakoupí v kamenném obchodě, tak mohou na slevách přijít o stovky až tisíce korun. Českým zákazníkům by Trendyol, tedy vlastní značka této společnosti, neměla být neznámá. Oblečení je totiž dostupné na několika tuzemských e-shopech s oblečením. „Už jsem o tom slyšela, kamarádka si takto objednala oblečení, které vyšlo o dost levněji, než v kamenné prodejně,“ popsala Událostem247 paní Helena z Kroměříže. 

Slyšeli jste už o zmíněné značce? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Jiří Klimenský
Autor článku

Jiří Klimenský

Dlouholetý nadšenec v oblasti ekonomie a společenských témat. V minulosti jsem působil v několika menších regionálních médiích. Teď se snažím čtenáře informovat o důležitých tématech na Událostech247.

Zobrazit další články