Známý obchodní řetězec v ČR rozjel novinku, na kterou jsme všichni čekali: Sami si vyberete potraviny, na které dostanete slevu

Češi, kteří nakupují v tomto známém supermarketu mají možnost, jak na nákupu ušetřit nemalé peníze. Akce ale brzy končí.

i Zdroj fotografie: Lukáš Malý/ Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Ačkoliv potraviny v posledních měsících konečně zlevňují, i tak se lidé snaží hledat způsoby, jak na nákupech co nejvíce ušetřit. Supermarkety se tak snaží zákazníky nalákat na nejrůznější slevy či klubové výhody. Události247 například nedávno psaly o slevách v obchodech Penny nebo ve slovenských prodejnách Lidl. Obvykle však akční ceny platí jen na konkrétní produkty. Aktuálně ale jeden známý obchodní řetězec rozjel novinku, kdy si lidé mohou sami vybrat potraviny, které chtějí zlevnit.

Který řetězec akci nabízí?

A touto akcí, na kterou mnozí Češi čekali přišel řetězec Billa. Nejedná se přitom o jedinou výhodnou akci, kterou si Billa v poslední době pro zákazníky připravila. Jak nedávno psaly Události247, v období několika týdnů před Velikonocemi mohli Češi v tomto supermarketu vyhrát nákup zdarma.

Nakupujete v Bille? Máte nárok koupit si vše zadarmo. Využijte toho rychle, než se o tom dozví ostatní

A s čím tedy Billa přišla tentokrát? Jak píše web Kupi, řetězec aktuálně spustil akci s okamžitou 20procentní slevou na 2 produkty, jež si lidé sami zvolí. Vybírat lze z více než milionu produktů. Pokud máte o tuto novinku zájem, pak ale pozor. Nabídka je časově omezená a platí pouze do 14. dubna.

Kdo může akci využít?

Každá výhodná nabídka má své podmínky a jinak tomu není ani zde. Ten, kdo chce tuto lákavou slevu využít, musí mít kartu se slevovými samolepkami, kterou lze získat při nákupu v Bille, píše supermarket na svém webu. Zároveň, tyto samolepky lidé dostanou pouze v případě, že v obchodě nakoupí alespoň za 500 korun.

iZdroj fotografie: IgorCalzone1 / Creative Commons / CC-BY-SA
Billa aktuálně láká na 20procentní slevy na produkty, které si lidé sami vyberou

Billa však není zdaleka jediný řetězec, který zákazníky láká na akční slevy. Obecně lze velmi ušetřit členstvím v klubech jednotlivých supermarketů. Jak píše server Hospodářské noviny, sběrem kreditů či věrnostních bodů v mobilních aplikacích mohou lidé získat slevy i v řádech tisíců korun. Pokud tedy chcete na nákupech ušetřit, určitě se to vyplatí.

Nakupujete rádi v obchodě Billa? Napište nám o tom do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články