Chcete si užít výhody systému Windows 10? Víme, kde ho pořídíte levně

Pořídili jste si nový počítač a potřebujete do něj dostat jednoduchý, avšak efektivní systém? V takovém případě se nebojte Windows 10. V dnešní době se už sice nejedná o nejnovější software, ale i přesto na něj spousta uživatelů nedá dopustit. Proč?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jednoduchost a vysoký výkon

Možná se právě ptáte, proč byste se měli spolehnout na Windows 10 Home, když je na světě novější verze. Odpověď je prostá – nové neznamená lepší v každém ohledu. Právě starý systém nabízí řadu zajímavých výhod, díky nimž si stále drží svou popularitu. Pojďme se mrknout na některé z nich.

Pro spoustu lidí je výhodou staršího systému hlavně fakt, že pro jeho instalaci a provoz nemusíte být propojení se svým Microsoft účtem. Možná se bojíte o své soukromí, nebo zkrátka nemáte rádi přílišné propojení s mnoha aplikacemi? Ať tak, či onak, licence Windows 10 vám pomůže.

Při libovolné práci s počítačem zajisté neustále používáte hlavní panel. Taky aby ne, jedná se o nejvýraznější součást systému. Ve Windows 10 je mnohem flexibilnější, lépe se přizpůsobuje, přesouvá, mění se jeho velikost a tak dále…

Nižší cena

Windows 10 se chlubí i lepší optimalizací pro tablety. Řada uživatelů tvrdí, že na desítkách je ovládání tabletu mnohem snadnější – a to především díky jednodušším a lépe vymyšleným gestům. Pouhým pohybem prstu si zobrazíte rozhraní, které u jedenáctek musíte složitě hledat všude možně.

Windows 10 licence je zároveň o něco levnější (logicky) než v případě jedenáctek. Chcete-li ušetřit, jste na správné adrese. Chcete-li ještě více ušetřit, podívejte se na webové stránky oblíbeného e-shopu Dostupnýsoftware.cz, kde pořídíte licenci levněji než u konkurence. Stačí kliknout na některý z vložených odkazů, zakoupit licenci a v mžiku můžete začít instalovat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články