Jak nosit stylovat dámské mikiny? Koukněte na naše mikinové tipy na chladná rána

Mikina je nestárnoucí klasika, která je vhodná na všechny příležitosti. Nemusí být jenom na sportovní aktivity.

                   

Nyní jsou si běžnou součástí streatwear módy, tak již není neobvyklé, že vidíte kolem sebe čím dál tím více lidí, kteří nosí mikinu i do města. V dnešním článku Vám poradíme, jak můžete vytvořit parádní outfit i za pomoci obyčejné mikiny.

Jak nosit mikinu?

Pomocí mikiny, můžete vytvořit velmi povedený, sportovně laděný vzhled. K černým teplákům můžete obléci téměř jakoukoliv mikinu, která se Vám líbí. K tomu jednoduché tenisky, třeba bílé a máte vytvořený outfit během pár minut. Samozřejmě, že můžete volit doplňky jako je kšiltovka, sluneční brýle nebo zimní čepice. Vše záleží na počasí a ročním období. V chladnějším počasím můžete tento outfit vylepšit ještě bundou či vestou.

Kreativitě se meze nekladou, a tak je zcela na Vás, jaký outfit vytvoříte. Stačí si pouze vybrat Vámi oblíbené barvy a střih a můžete vyrazit. Ať už za sportem, na nákup nebo na zahradu.

Jednoduchost nade vše

Pokud si nevíte rady, kde můžete najít kvalitní mikiny, tak Vám poradíme jedno, místo které si zkrátka zamilujete. V obchodě můžete nalézt velký výběr mikin v různých barvách a stylech. Je libo mikina s kapucí? Máte ji mít. Chcete pohodlné tepláky, které Vám budou všichni závidět? Máte je mít. Bolf je odpověď na všechna Vaše přání, která se týkají volnočasového oblečení.

Pokud je vaším cílem vytvořit sportovní vzhled, tak je mikina jasnou volbou. Máte možnost mnoha kombinací ať už se jedná o mikinu bez kapuce nebo mikinu s klokaní kapsou, kam se Vám vejde vše důležité. Na výběr máte z tolika barev, že je nebudete schopní ani správně rozlišit.

Navíc mikiny jsou nadčasové, může je nosit opravdu každý. Vaše dítě ve školce nebo vy v posilovně. Mikina se hodí do různého počasí. Pokud prší nebo bude zima, tak se navíc vyzbrojíte teplou bundou a můžete vyrazit ven či za sportem. V létě naopak můžete odhodit bundu a společně s tričkem máte skvělý volnočasový outfit na letní zábavu.

Jak poznat kvalitní mikinu?

Možná si říkáte, ale jak poznám, že se jedná o kvalitní mikinu? Jako první indikátor může být použitá látka. Měla by být příjemná na dotek. Rozhodně by Vás neměla „kousat“ či jakkoliv dráždit. Určitě si teplákovou soupravu před koupí vyzkoušejte, střih Vám musí sedět a musíte mít správnou velikost. Pokud budete soupravu využívat ke sportovní aktivitě, tak musí mít kvalitní švy, které se nebudou párat. Jestli budete mít mikinu na zip, tak ten musí dobře jezdit a nezadrhávat se. Rozhodně se nebojte investovat do kvality, jelikož se Vám tato investice několikrát vrátí. Budete mít jistotu, že Vám tato tepláková souprava vydrží a nebudete si muset během roku kupovat další. Každý rok minimálně jednu nebo snad více? Mikiny jsou multifunkční oblečení, které můžete nosit při sportovních aktivitách, při procházce s vaším psem nebo jen tak doma jelikož je to zkrátka pohodlné.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Václav Kadlec
Autor článku

Václav Kadlec

Zobrazit další články