Nenechte si ujít nové byty na Praze 10 - Události247.cz

Nenechte si ujít nové byty na Praze 10

Pravidelné sledování inzerátů a developerských projektů je způsobem, jak si najít vysněné bydlení ve vybrané lokalitě.

i Zdroj fotografie: Metrostav
                   

Může vám s tím pomoci i následující článek, ve kterém najdete představení developerského projektu od Metrostav Development na Praze 10 v Malešicích. O jaké jde byty a na kdy je plánované dokončení? To se dozvíte v tomto článku.

Nové byty Malešice

Malešice na Praze 10 jsou velmi zajímavou lokalitou, která jistě stojí za zvážení při hledání nového bydlení právě v hlavním městě. Skvěle se zde totiž kombinuje bohatá občanská vybavenost, snadná dopravní dostupnost a klid spojený s krásnými parky a přírodou. Novostavby Malešice se tak již v první fázi projektu těší velkému zájmu. Nabízené byty jsou i za poměrně zajímavé ceny vzhledem k dnešní velké poptávce a omezené nabídce nemovitostí obecně.


iZdroj fotografie: Metrostav

Z pestré nabídky dispozic si vybere každý

Prodej bytů Praha 10 nabídne něco pro každého. K dispozici jsou jednopokojové byty pro jednotlivce či mladé páry, ale i opravdu velké a honosné byty o pěti pokojích s výměrou přes 130 m2. Díky tomu si na své přijdou i nároční zákazníci, kteří hledají moderní bydlení v příjemné čtvrti. Při včasném koupení bytu je navíc možné upravit standardy a vybrat si barevný ráz koupelny či podlah. Byty jsou navíc doplněny o balkon, terasu či předzahrádku v závislosti na konkrétní zvolené jednotce. K dispozici jsou také sklepní kóje a garážová stání pro pohodlné a bezpečné parkování.


iZdroj fotografie: Metrostav

Prodej je již spuštěný, tak neotálejte příliš dlouho

Byty Praha 10 v developerském projektu Malešický háj jsou od poloviny roku 2021 k prodeji. Některé jsou již rezervované či přímo prodané, ale stále je z čeho vybírat. Dokončení se plánuje na konec roku 2022, kdy má proběhnout kolaudace. Stěhování by mělo být podle plánu možné zhruba v polovině roku 2023.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
MCT olej pro hubnutí, energii i odolný imunitní systém
JakZdravě.cz
MK7 je nejaktivnější a nejčistší formou vitamínu K2
VědaŽivě.cz
Také si najednou potřebujete odskočit, když slyšíte tekoucí vodu? Nejste sami, má to svůj důvod
ArmádníZpravodaj.cz
Kolem severovietnamského pobřeží v roce 1972 vybuchly tisíce amerických námořních min. Důvod jejich aktivace byste jen těžko uhodli