udalosti247.cz
  • Doprava
  • Finance
  • Spotřebitel
udalosti247.cz
  • Doprava
    • Auto
    • Dálnice
    • Řidiči
    • Nafta
    • Parkování
    • Další »
  • Finance
    • Peníze
    • Pokuta
    • Poplatek
    • Důchody
    • Mince
    • Další »
  • Spotřebitel
    • Maso
    • Nakupování
    • Potraviny
    • Restaurace
    • Závadné potraviny
    • Další »
Sledujte nás:
Všechny rubriky »
udalosti247.cz » Spotřebitel » Zahraniční řetězec chystá v ČR nové pobočky. Otevírá novou prodejnu plnou potravin za směšné ceny

Zahraniční řetězec chystá v ČR nové pobočky. Otevírá novou prodejnu plnou potravin za směšné ceny

28. června 2025
Daniel Procházka
[email protected]

Podstatným článkem redakčního týmu webu Události24/7.cz je specialista na počasí a přidružené oblasti, Daniel Procházka, který se na našem široce zaměřeném webu pohybuje už pěknou řádku let. Daniel se věnuje především každodennímu spravování čtenářů o meteorologické situaci u nás i v Evropě. Vždycky ho podle jeho vlastních slov přitahoval divoký charakter přírody a její nepředvídatelnost a nespoutanost. I z toho důvodu se přes původně pouhé psaní meteorologických předpovědí dostal až k článkům o přírodních katastrofách, náhlých změnách počasí až třeba po nevídaných přírodních úkazech. Zároveň ale neskrývá ani svoji klidnější stránku, která má na Událostech na starost naopak články o bydlení a zahradě, které se řadí k jeho předním volnočasovým aktivitám.

Do České republiky přichází zahraniční řetězec, který zde otevírá další ze svých prodejen. Na co všechno se mohou čeští zákazníci těšit?

nakup obchod brambory zelenina
Zdroj fotografie: Depositphotos

Obsah článku

  1. MERE otevírá novou prodejnu
  2. Na co se zákazníci mohou těšit

V posledních letech se zdá, že český trh je pro zahraniční řetězce velmi lákavým místem, a tak se u nás stále častěji objevují nové obchody. Nedávno jsme vás v redakci Událostí247 informovali například o obchodu Stradivarius, který si zamilují především ženy milující módu. Na své si ale přijdou i ti, kteří by rádi nakoupili potraviny za výhodné ceny. V Česku totiž otevře další ze svých prodejen oblíbený řetězec MERE.

MERE otevírá novou prodejnu

Síť levných obchodů MERE pokračuje v rozšiřování své přítomnosti na českém trhu. V červnu 2025 otevřela už sedmou prodejnu, tentokrát v Ústí nad Labem. Stejně jako v ostatních městech sází řetězec především na výrazně nízké ceny, které však vyvažuje velmi jednoduchým prodejním konceptem – zboží leží přímo na paletách, bez klasických regálů či designových prvků.

Nejnovější obchod MERE byl otevřen na adrese Textilní 3411/5 v Ústí nad Labem. Nabídka je stejná jako jinde – potraviny a drogistické zboží z Ruska, Ukrajiny či Srbska, sladkosti neznámých značek a zboží, které zákazníci v běžných českých obchodech nenajdou. Největším lákadlem je ovšem cena. Základní potraviny jako mouka lze pořídit pod 10 Kč, máslo za zhruba 30 Kč a prací gely se prodávají pod 50 Kč. Právě nízké ceny jsou to, co zákazníky přitahuje.

„Doporučuji, bezvadný obchod, hlavně se zásobujeme rybičkami, lososem, nakládanou zeleninou atd. Jsou tu i české potraviny,“ napsala jedna z uživatelek do recenzí na facebookové stránce MERE. „Konečně pořádný obchod, takový tu chyběl,“ přidává se další z recenzentů.

Na co se zákazníci mohou těšit

Ačkoliv prodejny MERE nevypadají zrovna lákavě, a to zvlášť kvůli zboží vyskládanému na paletách, Češi ho milují. Důvodem jsou především opravdu nízké ceny, které v jiných obchodech v Česku nenajdete. MERE nedávno prodával například pšeničnou mouku za 10 Kč, čokoládovou pomazánku za 27 Kč a 100 gramů plátkového sýru za 10 Kč. Nabídka je široká, produkty jsou levné a zákazníci spokojení.

diskontni obchod mere
Zdroj fotografie: Caisare / Creative Commons / CC BY-SA
Řetězec MERE u nás otevírá další ze svých prodejen

Ačkoliv je jisté, že MERE u nás bude chtít otevřít více obchodů, zatím není jisté, kdy a kde k tomu dojde. Oficiální český web neexistuje a jakékoli nové informace se objevují pouze prostřednictvím sociálních sítí. Je však jisté, že pokud bude obliba tohoto řetězce přetrvávat, v budoucnu by se možná mohl objevit i ve vašem městě, a kdo ví, třeba se dočká stejného úspěchu jako například Action nebo Pepco.

Štítky
#mere #obchody #řetězec
Už jste navštívili řetězec MERE?

Chcete dostávat pravidelně novinky?

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Grandiózní finále, nebo propadák? Rival Dacie a Citroënu se vrací, ale na elektřinu od ČEZu zapomeňte

Grandiózní finále, nebo propadák? Rival Dacie a Citroënu se vrací, ale na elektřinu od ČEZu zapomeňte

AUTOZIVE.cz
AUTOZIVE.cz
2 d
Slavný český žokej si sáhl na život. Nedokázal žít bez milovaného závodění, v němž byl nejlepší

Slavný český žokej si sáhl na život. Nedokázal žít bez milovaného závodění, v němž byl nejlepší

sportyzive.cz
sportyzive.cz
7 m
Bývalý miláček sparťanských tribun přiznal, že už mu bije srdce pro jiný klub. Odvrátil svůj vyhazov

Bývalý miláček sparťanských tribun přiznal, že už mu bije srdce pro jiný klub. Odvrátil svůj vyhazov

sportyzive.cz
sportyzive.cz
7 m
Útočník Hertl čelí kritice. Jeho kolaps někteří považují za porušení nepsaných pravidel

Útočník Hertl čelí kritice. Jeho kolaps někteří považují za porušení nepsaných pravidel

sportyzive.cz
sportyzive.cz
7 m
Zdravotní stav dvou českých hvězd v NHL je alarmující. Na podobné úrazy už doplatila řada krajanů

Zdravotní stav dvou českých hvězd v NHL je alarmující. Na podobné úrazy už doplatila řada krajanů

sportyzive.cz
sportyzive.cz
7 m

Známý řetězec končí. Češi tam chodili nakupovat ve velkém. Teď už s tím je ale konec

Známý řetězec končí. Češi tam chodili nakupovat ve velkém. Teď už s tím je ale konec

Sleva 50 % v obchodech skoro na všechno: Jenom někteří Češi využívají tento trik. Kdo to nedělá, měl by to ihned napravit

Sleva 50 % v obchodech skoro na všechno: Jenom někteří Češi využívají tento trik. Kdo to nedělá, měl by to ihned napravit

Je to tady: V Česku otevře oblíbený polský řetězec. Vše bude za téměř poloviční ceny

Je to tady: V Česku otevře oblíbený polský řetězec. Vše bude za téměř poloviční ceny
ABCmedia logo
Další portály spadající pod abcMedia Network, s.r.o.

AutoŽivě.cz

  • Aktuality
  • Autoživě testy
  • Ojetiny
  • Rady
  • Technický koutek
  • Zajímavosti
  • #řidičský průkaz
  • #pokuta
  • #nehoda
  • Grandiózní finále, nebo propadák? Rival Dacie a Citroënu se vrací, ale na elektřinu od ČEZu zapomeňte
  • Majitelé elektromobilů se dočkali toho, čeho se báli: Stát na ně uvalí vysokou daň, aby kompenzoval ztráty za benzín

SportyŽivě.cz

  • Basketbal
  • Formule 1
  • Fotbal
  • Hokej
  • MMA
  • Tenis
  • #mma
  • #fotbal
  • #ac-spart-praha
  • Slavný český žokej si sáhl na život. Nedokázal žít bez milovaného závodění, v němž byl nejlepší
  • Bývalý miláček sparťanských tribun přiznal, že už mu bije srdce pro jiný klub. Odvrátil svůj vyhazov

VIPživot.cz

  • Celebrity
  • #Ivana Gottová
  • #zahraniční celebrity
  • #Dara Rolins
  • Jan Rosák by si z důchodu vyskakovat nemohl. „Mám štěstí, že si nemusím tolik utahovat opasek“
  • Tereza Ramba má svou „nemoderní domácnost“ téměr bez elektroniky. Příroda je pro ni na 1. místě

Vařímedobroty.cz

  • Cukroví
  • Omáčky
  • Předkrmy
  • Recepty
  • Rychlé pokrmy
  • #cukr
  • #med
  • #kuřecí maso
  • Matcha – trendy drink, nebo tradiční lék?
  • 50+ nejlepších receptů na domácí pomazánky: Hodí se na chlebíčky, jednohubky i jen tak k večeři na chleba

DámskýDeník.cz

  • Domácnost
  • Krása
  • Lifestyle
  • Móda
  • Vztahy
  • #počasí
  • #letadlo
  • #herec
  • Smutný osud Arnošta Pátka: Jeho tělo našli pokryté slupkami od pomerančů
  • Nevychované dítě kopalo do sedadla, nahlas si pouštělo hudbu a matka ho ještě podporovala. Pak zasáhla letuška

MMAmag.cz

  • Zahraniční MMA
  • CZ/SK MMA
  • Videa
  • UFC
  • KSW
  • #ufc
  • #oktagon
  • #jiří procházka
  • Boxerský šampion z Osvětimi: Vyhublý na kost porážel strach i dozorce. Tadeusz Pietrzykowski chtěl jen přežít
  • Ve 14 letech ji provdali, v patnácti se stala matkou. Teď kulturistka Roya Karimi dobyla Evropu
udalosti247.cz
  • O nás
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Cookies
  • Etický kodex
udalosti247.cz
  • O nás
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Cookies
  • Etický kodex

Copyright © 2016-2025 abcMedia Network s.r.o. - Theme v1.0.5

Obsah je chráněn autorským právem. Jakékoli užití včetně publikování nebo jiného šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázano.