Už brzy přijdou brutální slevy v známém obchodním řetězci: Potraviny za polovinu ceny. Kdo dřív přijde, ten dřív bere

Nakoupit ve slevě se hodí vždycky. Právě na to sází známý obchodní řetězec, který se před Vánoci rozhodl vyjít zákazníkům vstříc.

i Zdroj fotografie: Daniel Procházka pro Události247
                   

Na Událostech247 jsme psali například o tom, že Lidl připravil pro seniory nad 65 let akci, při které dostali u pokladny na vybrané výrobky 10 procent slevu. Upozornili jsme i na to, že Tesco mělo speciální akci pro studenty. Museli však mít ISIC kartu a ClubCard.

Co všechno bude levnější

Od 2. ledna 2024 čeká zákazníky další snížení cen. Řetězec Lidl totiž oznámil, že sníží ceny u všech výrobků, které se po změně DPH přesunou z dosavadní patnáctiprocentní sazby do nové dvanáctiprocentní. Do vybraných cen promítne také další dodatečné zlevnění o tři procentní body. U tisícovky potravinových položek ze svého sortimentu tak sníží „daňové zatížení“ z patnácti na devět procent. Lidl o tom informuje na svých webových stránkách

Jedna skupina Čechů má v Tescu nárok na obrovské slevy. Patříte k nim i vy? Pospěště si, než nabídka skončí

Nová kampaň s názvem Přesilovka proti inflaci má za cíl i nadále poskytovat tu nejvyšší kvalitu za nejnižší možné ceny na trhu. Bude zahrnovat například čerstvé maso, uzeniny, čerstvé ryby, mléčné produkty, mléko, pečivo nebo dětskou výživu a krmivo pro domácí mazlíčky. Přesný seznam sortimentu najdete zde. Řetězec také opakuje svoji slevovou kampaň zaměřenou na seniory, která měla v říjnu tohoto roku velký úspěch.

V Lidlu už nakupujeme 20 let

Chceme podpořit české zákazníky a zároveň tak bojovat s inflací. Jsme si vědomi toho, že je pro české domácnosti velkou zátěží. Proto jsme se rozhodli pro tento krok, který by měl zákazníkům pomoci snížit náklady na jejich každodenní nákupy,“ uvedl ke slevám jednatel společnosti Lidl Zoltán Nepp. Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 318 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry, připomíná web Metro.

iZdroj fotografie: ŠJů / Creative Commons / CC-BY-SA
Lidl už 2. ledna 2024 chystá velké slevy

Jako první však oslovil své zákazníky s nižšími cenami v prosinci řetězec Penny a novou dvanáctiprocentní DPH zohlednil v cenách už od pátku 1. prosince, jak jsme na Událostech247 psali nedávno. Zákazníci tam všechny potraviny až na výjimky nakoupí o necelá tři procenta levněji. Musí mít ale slevovou kartičku a speciální kupon. „Za mě je to dobrá akce, v dnešní době se přece hodí každá koruna,“ řekla Událostem247 paní Pavla z Brna.

Využijete výše zmíněné nabídky v Lidlu? Napište nám to do komentářů dole pod článkem

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Daniela Beránková
Autor článku

Daniela Beránková

S praxí z oblasti médií mám letitou zkušenost, především v menších městských periodických časopisech. Editaci textů se věnuji přes deset let. Nyní své znalosti a zkušenosti uplatňuji na Událostech247.

Zobrazit další články