udalosti247.cz
  • Doprava
  • Finance
  • Spotřebitel
udalosti247.cz
  • Doprava
    • Auto
    • Dálnice
    • Řidiči
    • Nafta
    • Parkování
    • Další »
  • Finance
    • Peníze
    • Pokuta
    • Poplatek
    • Důchody
    • Mince
    • Další »
  • Spotřebitel
    • Maso
    • Nakupování
    • Potraviny
    • Restaurace
    • Závadné potraviny
    • Další »
Sledujte nás:
Všechny rubriky »
udalosti247.cz » Spotřebitel » Albert si pro Čechy přichystal velkou novinku. Honem toho využijte, než vás ostatní předběhnou

Albert si pro Čechy přichystal velkou novinku. Honem toho využijte, než vás ostatní předběhnou

23. října 2023
Daniel Procházka
[email protected]

Podstatným článkem redakčního týmu webu Události24/7.cz je specialista na počasí a přidružené oblasti, Daniel Procházka, který se na našem široce zaměřeném webu pohybuje už pěknou řádku let. Daniel se věnuje především každodennímu spravování čtenářů o meteorologické situaci u nás i v Evropě. Vždycky ho podle jeho vlastních slov přitahoval divoký charakter přírody a její nepředvídatelnost a nespoutanost. I z toho důvodu se přes původně pouhé psaní meteorologických předpovědí dostal až k článkům o přírodních katastrofách, náhlých změnách počasí až třeba po nevídaných přírodních úkazech. Zároveň ale neskrývá ani svoji klidnější stránku, která má na Událostech na starost naopak články o bydlení a zahradě, které se řadí k jeho předním volnočasovým aktivitám.

Jak ještě více usnadnit a urychlit každodenní vaření? Nad tím si láme hlavu spousta lidí. Albert nyní mnohým z nich nabídl řešení.

albert supermarket hypermarket obchod
Zdroj fotografie: Realeklas / Creative Commons / CC-BY-SA

Obsah článku

  1. Zrychlí nakupování, usnadní vaření
  2. Novinku si zákazníci pochvalují

Obchodní řetězce se v poslední době doslova předhání v tom, jak přilákat do svých prodejen co nejvíce zákazníků. Zatímco Lidl nabízel lákavé slevy pro seniory, Tesco zase rozjelo program slev určený pro studenty, jak psaly Události247. Nyní si pro Čechy přichystal velkou novinku také řetězec Albert.

Zrychlí nakupování, usnadní vaření

Lidé jsou povětšinou zvyklí na to, že v supermarketech nakupují především jednotlivé suroviny, ze kterých si následně doma uvaří hotové jídlo. Albert se ale rozhodl svůj sortiment posunout na jinou úroveň a začal nabízet takzvané Menu Boxy. „Tyto balíčky obsahují všechny potřebné ingredience (zeleninu, ovoce, koření) pro přípravu konkrétního pokrmu,“ píše web Kupi.

Daniel Procházka
21. října 2023

Jedna skupina Čechů má v Tescu nárok na obrovské slevy. Patříte k nim i vy? Pospěště si, než nabídka skončí

Jedna skupina Čechů má v Tescu nárok na obrovské slevy. Patříte k nim i vy? Pospěště si, než nabídka skončí

Tento inovativní koncept má lidem usnadnit nákup i následné vaření. Zmizí tak čas strávený výběrem jednotlivých ingrediencí a díky přiloženému receptu na obalu lidem boxy výrazně usnadní i následnou přípravu pokrmu. A navíc mnohým nejspíš vyřeší problém s neustálým vymýšlením, co uvařit. Vzhledem k hektickému životnímu stylu tak mnoho Čechů novinku jistě ocení.

Novinku si zákazníci pochvalují

„Albert připravil boxiky na vaření určitého jídla, přijde mi to jako fakt super nápad,“ uvedla například ve svém příspěvku na sociální síti X jedna ze zákaznic řetězce. A co víc, jako bonus nabízí Albert na novinku akční slevu. Při koupi 2 kusů mají zákazníci rázem slevu 25 procent, vyplývá z webu řetězce Albert. Koho tedy nápad nadchnul, určitě by toho měl honem využít, než ho ostatní předběhnou a řetězec akci třeba pro velký zájem ukončí.

albert supermarket obchod
Zdroj fotografie: Martin Strachoň / Creative Commons / CC-BY-SA
Novinku začal řetězec Albert nabízet ve svých prodejnách na začátku října

A z jakých variant mohou zájemci vybírat? Prodejce chce evidentně uspokojit skutečně širokou škálu chutí. V nabídce tak lidé naleznou třeba boxy obsahující veškeré ingredience potřebné k přípravě 4 porcí italských lasagní, indického curry Madras nebo mexického burrita. A nechybí ani polévky, například dýňová, batátová či pórková.

Štítky
#albert #nakupování #vaření
Využili byste Menu Boxy z Albertu? Napište nás svůj názor na novinku do komentářů pod článkem

Chcete dostávat pravidelně novinky?

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Podvodníci zneužili tvář legendárního českého útočníka. Šlo o miliony

Podvodníci zneužili tvář legendárního českého útočníka. Šlo o miliony

sportyzive.cz
sportyzive.cz
1 m
Krach populárního sporťáka. Koupil si prostitutku, utratil miliony a skončil jako bezdomovec

Krach populárního sporťáka. Koupil si prostitutku, utratil miliony a skončil jako bezdomovec

sportyzive.cz
sportyzive.cz
1 m
Poslední opravdová auta stojí v bazarech. Jezdíte jedním z nich? Nikdy ho neprodávejte. Ta nová jsou jen skořápky bez emocí

Poslední opravdová auta stojí v bazarech. Jezdíte jedním z nich? Nikdy ho neprodávejte. Ta nová jsou jen skořápky bez emocí

AUTOZIVE.cz
AUTOZIVE.cz
1 d
Čtyři české hráče připravil o Ligu mistrů. Po letech z neznámých důvodů skočil z balkonu

Čtyři české hráče připravil o Ligu mistrů. Po letech z neznámých důvodů skočil z balkonu

sportyzive.cz
sportyzive.cz
1 m
Krušné časy českého daviscupového reprezentanta. Bojuje se zdravím i s výhrůžkami

Krušné časy českého daviscupového reprezentanta. Bojuje se zdravím i s výhrůžkami

sportyzive.cz
sportyzive.cz
1 m

Pozor: Koupili jste si v Albertu tuhle oblíbenou pochoutku? Máte problém, za žádných okolností ji nejezte

Pozor: Koupili jste si v Albertu tuhle oblíbenou pochoutku? Máte problém, za žádných okolností ji nejezte

Soud udělil řetězci Albert tučnou pokutu. Slevy tam nebyly reálné, zákazníci jsou rozčíleni

Soud udělil řetězci Albert tučnou pokutu. Slevy tam nebyly reálné, zákazníci jsou rozčíleni

Jedna z nejoblíbenějších potravin, která se prodávala v Albertu, je nebezpečná. Nikdo ji ve vlastním zájmu nesmí jíst

Jedna z nejoblíbenějších potravin, která se prodávala v Albertu, je nebezpečná. Nikdo ji ve vlastním zájmu nesmí jíst
ABCmedia logo
Další portály spadající pod abcMedia Network, s.r.o.

AutoŽivě.cz

  • Aktuality
  • Autoživě testy
  • Ojetiny
  • Rady
  • Technický koutek
  • Zajímavosti
  • #servis
  • #nehoda
  • #řidič
  • Poslední opravdová auta stojí v bazarech. Jezdíte jedním z nich? Nikdy ho neprodávejte. Ta nová jsou jen skořápky bez emocí
  • V autobazaru mi nabídli „férovou“ cenu za moji ojetinu na protiúčet. Za 30 vteřin jsem dostal lekci, na kterou nezapomenu

SportyŽivě.cz

  • Basketbal
  • Formule 1
  • Fotbal
  • Hokej
  • MMA
  • Tenis
  • #hokej
  • #sk-slavia-praha
  • #mma
  • Podvodníci zneužili tvář legendárního českého útočníka. Šlo o miliony
  • Krach populárního sporťáka. Koupil si prostitutku, utratil miliony a skončil jako bezdomovec

VIPživot.cz

  • Celebrity
  • #Ivana Gottová
  • #Lela Vémolová
  • #zahraniční celebrity
  • Jak bydlí Michal David: Už 30 let se nehnul ze svého domu v Křeslicích. Má vlastní pánský klub i nahrávací studio
  • Felix Slováček by ze svého důchodu vyžít nedokázal: „Stačil by tak akorát na zaplacení plynu a elektriky,“ říká

Vařímedobroty.cz

  • Cukroví
  • Omáčky
  • Předkrmy
  • Recepty
  • Rychlé pokrmy
  • #cukr
  • #med
  • #kuřecí maso
  • Matcha – trendy drink, nebo tradiční lék?
  • 50+ nejlepších receptů na domácí pomazánky: Hodí se na chlebíčky, jednohubky i jen tak k večeři na chleba

DámskýDeník.cz

  • Domácnost
  • Krása
  • Lifestyle
  • Móda
  • Vztahy
  • #letadlo
  • #počasí
  • #herec
  • Zemřela hollywoodská hvězda, která ztvárnila českou emigrantku a získala Zlatý glóbus
  • Meghan Markle se vrací k herectví. Harry je prý bez peněz

MMAmag.cz

  • Zahraniční MMA
  • CZ/SK MMA
  • Videa
  • UFC
  • KSW
  • #ufc
  • #jiří procházka
  • #oktagon
  • Islam Makhachev je zvíře. Silou stisku překonal i šampiona Pereiru
  • Bojovník UFC vykouří i tři krabičky cigaret denně. V kleci se však Pratesovi vyrovná málokdo
udalosti247.cz
  • O nás
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Cookies
  • Etický kodex
udalosti247.cz
  • O nás
  • Kariéra
  • Kontakt
  • Cookies
  • Etický kodex

Copyright © 2016-2025 abcMedia Network s.r.o. - Theme v1.0.5

Obsah je chráněn autorským právem. Jakékoli užití včetně publikování nebo jiného šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázano.