Máte účet u téhle banky? Máte díky tomu nárok na velkou odměnu

Peněžní ústavy v Česku se předhánějí v tom, kdo bude mít více klientů. Lákají je také na různé finanční bonusy.

i Zdroj fotografie: Daniela Beránková pro Události247
                   

Konkurence je opravdu veliká a není proto divu, že se banky snaží nalákat čím dál více klientů. Ve velkém to už nějakou dobu zkouší pomocí různých bonusů, benefitů a finančních odměn. Psali jsme na Událostech247 o tom, že zatímco některé jsou garantovány pro všechny, kteří splní dané podmínky, u jiných o výherci rozhoduje losování.

Banky pořádají na nové klienty doslova hon

Psali jsme také o akci České spořitelny. Ta nabízela 500 korun všem svým klientům, kteří začnou využívat online bankovnictví George. Banka Creditas zase nabízela do konce března šanci vyhrát hlavní cenu 100 tisíc korun nebo další hodnotné ceny. Podmínkou bylo, že účastníci museli provést minimálně 5 plateb kartou Creditas měsíčně, a to ve výši alespoň 500 korun. UniCredit Bank láká, že když si u ní lidé online založí účet a budou aspoň třikrát měsíčně platit kartou, dostanou lístky do multikina.

Máte účet u této známé banky? Od 1. března máte nárok na odměnu 10 000 Kč. Musíte ale jednat rychle, nabídka brzy končí

Až do konce dubna 2024 také mohou klienti Raiffeisenbank v rámci produktu RePůjčka získat odměnu, pokud sem převedou úvěry z jiných finančních institucí. Konkrétní částka této odměny se odvíjí od výše převáděného úvěru. V případě, že je součet všech převedených závazků nižší než 50 tisíc korun, tvoří odměna 4 procenta její hodnoty. Pokud jsou externí závazky nad tuto hranici, dostane žadatel 2000 za každých 50 tisíc korun, jak jsme upozornili na Událostech247.

Co je potřeba udělat, abyste peníze dostali?

Peníze mohou získat i noví či stávající klienti ČSOB. Jde o cashback v hodnotě maximálně 1500 korun. Stačí splnit několik jednoduchých podmínek. Akce, která trvá do konce června 2024, však není pro všechny klienty banky, jak upozornil web Měšec. Za zřízení inkasa SIPO z vašeho stávajícího účtu u ČSOB dostanete cashback 1000 korun. Akce je určena jen pro stávající klienty, kteří mají účet u ČSOB založený do 31. 12. 2022 včetně.  „To se mě bohužel netýká, já platím všechno trvalým příkazem,“ říká pan Honza.

iZdroj fotografie: Palickap/ Creative Commons / CC-BY-SA
ČSOB si pro své klienty přichystala akce, ve kterých mohou zíksat peníze

Abyste podmínky splnili, musí vám být více než 18 let, nesmí vám na daný účet chodit žádný příjem nad 5000 korun a neplatíte z něj SIPO formou inkasa z účtu. Peníze nazpět dostanete do 60 dnů po splnění podmínek. Noví klienti dostanou 1500 korun, pokud si na pobočkách České pošty založí Poštovní účet a nastaví si inkaso pro platbu SIPO ze svého nového účtu u ČSOB. Celková částka musí být minimálně 500 korun. Odměnu 1500 pak noví klienti dostanou ve třech splátkách.

Co si o podobné akci myslíte vy, využijete ji? Dejte nám vědět v komentářích

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Aleš Peterka
Autor článku

Aleš Peterka

Nadšenec do spotřebitelských a regionálních témat. Za svou primární oblast zájmu v rámci zpravodajství považuji hlavně informovat lidi o nekalých praktikách prodejců.

Zobrazit další články